Lázeňská/ý lékař/ka

Pracovní místo ( Lázeňská/ý lékař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kdo nahlásil: Homoláčová Ludmila Bc., tel.: 773 672 600, e-mail: info@hotel-sirius.cz
Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem (zaslat životopis + fotografii). Místo výkonu práce: Park Spa Hotel Sirius
Malý rodinný hotel v centru města hledá lázeňského lékaře/lékařku na zkrácený pracovní poměr. Mzdové ohodnocení: 25 000,- Kč + 3 000,- Kč prémie, + osobní ohodnocení
Pracovní doba: Po-Pá (někdy i víkendy) 8:00-12:00 h., Požadujeme: VS vzdělání, lékařskou fakultu. Praxe v oboru vítána. Znalost práce na PC, zdravotní způsobilost a bezúhonnost. Samostatnost, pracovitost, spolehlivost a zodpovědnost. Korektní, vstřícné chování a vystupování. Časová flexibilita. Znalost RJ podmínkou. Loajalita k zaměstnavateli.
Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, malý kolektiv, odpovídající finanční ohodnocení, podnikové stravování.
Hotelové stravování 26,- Kč/oběd