Prodavač/ka - floristé

Pracovní místo ( Prodavač/ka - floristé ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 20.01.2023 a: 21.02.2023
Do květinářství hledáme novou kolegyni - kolegu s kreativním cítěním a láskou ke květinám. Vyučení a praxe v oboru není podmínkou, uchazeč/ky si rádi sami zaškolíme. Důležité je, aby měl/a uchazeč/ka vztah ke květinám a práce s květinami byla pro ně koníčkem.
Požadujeme:
- Minimální středoškolské vzdělání, zodpovědný přístup s chutí se učit novým věcem a stále se rozvíjet,samostatnost,kreativní myšlení,schopnost jednat s lidmi, základní znalost PC.
Co Vás u nás čeká:
- Přátelské prostředí ve kterém se můžete stále učit a zdokonalovat ve vazbě a aranžmá. Sledujeme nejnovější trendy ve floristice a rádi Vám je předáme, ale zájem čekáme i od Vás. Každodenní kontakt se zákazníky. Stereotyp u nás nenajdete, vždy je co dělat a v čem se posouvat.
Zaučení do nové prodejny v Novém Jičíně bude probíhat ve Valašském Meziříčí.
Výhody:
- Výrazné výkonnostní prémie podle výsledků, v případě splnění limitu tržeb obdržíte procenta z tržeb, při plnění odpisů řezaných i hrnkových květin, soutěže na větší svátky(odměny dle výsledků prodejny). Prémie nemají ohraničený strop. Dále nabízíme věrnostní prémie, 30 % sleva na veškerý sortiment, roční příspěvek na dovolenou až do výše 10 000 Kč, příspěvek na dopravu (v případě, že dojíždíte).

Kontakt: Petr Foltýn, telefonicky Po - Pá 7:00 - 15:00 hod. na č.: 605 078 810, e-mail: florcentrum@florcentrum.cz