Mytí a příprava vozů k prodeji

Pracovní místo ( Mytí a příprava vozů k prodeji ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Sedláková Lucie, e-mail: ls@autokejval.cz
Máš drive a hledáš uplatnění? Jsi po škole, hledáš si první práci nebo nový směr? Vidíš svoji budoucnost v prostředí aut? Nastartuj kariéru u nás a rozhlídni se po nabízených možnostech. * Péče o exteriéry a interiéry vozů * Příprava vozu k prodeji * Přeprava vozů na krátké vzdálenosti *

Požadujeme: * Zájem o práci s automobily * Řidičský průkaz sk. B podmínkou * Ochotu pracovat částečně i ve venkovních prostorách * Práci s nasazením - bonusy za výkon*trestní bezúhonnost

Nabízíme: * Zázemí stabilní a rostoucí firmy * Skvělý kolektiv *Plné zaškolení * Pracovní poměr na dobu (určitou / neurčitou) * Pracovní doba: pondělí až pátek (víkendy, svátky - volno) * Firemní benefity - stravenky, dovolená * možnost profesního vzdělávání * Mzda až 30. 000,- Kč