Jeřábník/ce autojeřábu

Pracovní místo ( Jeřábník/ce autojeřábu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: stabilní zaměstnání na pozici jeřábník/ce autojeřábu ( AD 20 , AD 070) v prosperující společnosti. Jedná se o zodpovědnou práci, která je náležite finančně ohodnocena. Práce po celé ČR v turnusových cyklech.
POŽADAVKY: podmínkou jeřábnický průkaz + praxe nejlépe 1 rok. Výhodou zkušenost s obsluhou autojeřábů.
NABÍZÍME: nové pracovníky zaškolíme, nabízíme možnost zvýšení, případně rozšíření kvalifikace, penzijní připojištění, životní a úrazové pojištění a další firemní benefity. NÁSTUP DLE DOHODY!
KONTAKT: e-mailem, telefonicky