Uklízeč/ka / DPP, DPČ

Pracovní místo ( Uklízeč/ka / DPP, DPČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- zajišťuje čistotu, pořádek a hygienickou úroveň na svěřeném úseku
- odpovídá za účelné a hospodárné užívání mycích a čistících prostředků
- dodržuje harmonogram úklidových prací
- provádí úklid podlah dle mop press systému
- zaznamenává provedené úklidové práce do platného formuláře
- možnost dohody o rozvrhu pracovní doby
KVALIFIKAČNÍ POŽADAVKY:
- praxe s úklidem vítána
- trestní bezúhonost
- zdravotní způsobilost
- pečlivost, odpovědnost, svědomitost
NABÍZÍME:
- zajímavou práci ve zdravotnickém prostředí
- týmovou spolupráci
- zvýhodněné podnikové stravování
- odpovídající finanční ohodnocení
Možnost prodloužení pracovního poměru.
K PŘIHLÁŠCE JE NUTNÉ DOLOŽIT:
- strukturovaný životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a odborné praxi, dosažených znalostech a dovednostech
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně