Asistent managera ostrahy /Tesco

Pracovní místo ( Asistent managera ostrahy /Tesco ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt e-mailem, telefonicky. Prosíme NECHODIT na pracoviště! Prvotní kontakt je nutný telefonicky v Po-Pá v době 8:00 - 16:00 hod. na tel. 722 364 391 nebo posílejte žádost s životopisem na e-mail: nabor.centrum@protektia.cz. Nezapomeňte přiložit svoje platné telefonní číslo. Požadujeme: ŘP sk. B, čistý výpis z Rejstříku trestů; Uživatelská znalost na PC. Pokud nemáte certifikát strážného, pomůžeme zajistit. Flexibilita a organizační schopnosti, jednání s lidmi. Praxe a zkušenosti v oblasti bezpečnostních služeb vítána.

Náplň práce:
Řešení provozních záležitostí.
Zácvik nových zaměstnanců.
Kontrolní činnosti.

Nabízíme :
Práci v silné a stabilní společnosti a odpovídající platové ohodnocení.
Pomoc při zajištění certifikátu strážného.
Služební vozidlo, notebook.

Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ).

Nástup ihned