Sociální pracovník / lektor sociální rehabilitace

Pracovní místo ( Sociální pracovník / lektor sociální rehabilitace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt e-mailem: info@kafira.cz
Požadavky: vyšší odborné vzdělání zaměřené na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost nebo VŠ vzdělání v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu zaměřené na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku (sociální pracovník podle zákona 108/2006 Sb. o soc. službách), příp. pedagogické vzdělání (pedagog volného času, speciální pedagog podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, v aktuálním znění); velmi pokročilá znalost práce na PC; praxe výhodou, není podmínkou; aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce, loajalita; samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost; komunikační dovednosti; trestní bezúhonnost; ŘP sk. B - aktivní řidič; znalost příslušné legislativy (zákon č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, vyhláška 505/2006 Sb.)

Náplň práce:
poskytování sociální služby sociální rehabilitace - péče a podpora osob se zrakovým a zrakovým kombinovaným postižením (realizace sociální rehabilitace, realizace nácviků práce s náročnou kompenzační pomůckou a práce s PC)

Nabízíme:
- nástupní plat nejméně 25 000 Kč (dle vzdělání a započitatelné praxe)
- po zapracování možnost osobního příplatku
- kreativní, zajímavou a samostatnou práci v příjemném pracovním kolektivu
- 5 týdnů dovolené / rok
- 4 dny Sick Days / rok a další zaměstnanecké výhody
- možnost dalšího vzdělávání

Nástup: ihned nebo dle domluvy

Postup při výběrovém řízení:
- zájemkyně/zájemce zaš