Účetní se znalostí SAP (M/Ž)

Pracovní místo ( Účetní se znalostí SAP (M/Ž) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Výše mzdy od 32 000 Kč dle praxe a zkušeností.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito.

Požadujeme:
Středoškolské vzdělání ekonomického směru - se zaměřením na účetnictví
Základní znalosti účetnictví a účetních výkazů
Práce na počítači MS Word, MS Excel, HELIOS, SAP, Outlook

Rozsah práce:
Zaúčtování manuálních účetních zápisů (dohady, časové rozlišení apod.)
Zaúčtování přijatých faktur materiálových i režijních
Měsíční odsouhlasení rozvahových účtů
Podpora ostatních členů týmu, případná možnost zástupu některého z finančních účetní v případě nepřítomnosti

Nabízíme:
Pružnou pracovní dobu
Stravenky, flexipassy
5 týdnů dovolené / 3 dny sick days
Příspěvek penzijního připojištění, pojištění odpovědnosti
Vzdělávací kurzy, školení, tarif mobilního operátora pro rodinu

Kontakt: e-mailem job@pewag.cz