DENNÍ VYCHOVATEL/KA

Pracovní místo ( DENNÍ VYCHOVATEL/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Na starost budete mít výchovu a vzdělání dětí. Budete se s nimi učit, hrát si, řešit problémy, jezdit s nimi k lékaři, vařit, nakupovat, jezdit na výlety, uklízet a vést je k samostatnosti.
Požadujeme: kladný vztah k dětem, schopnost řešit problémové situace, spolupracovat v týmu, pracovitost, spolehlivost, důslednost, časová flexiblita.
Pracovní doba je dlouhý a krátký týden, 14,00 - 20,00 hod. Víkendy jednou za 14 dnů při dlouhém týdnu 8,00 - 20,00 hod. Některé dny dle pracovního rozvrhu jsou nepřímou pracovní činnost, kdy se připravuje administrativa.
Výhodou: ŘP sk. B.
Nabízíme: zvláštní příplatek, příplatek soboty a neděle, po třech měsících osobní příplatek, minimálně jednou ročně odměny, 40 dnů dovolené, po zapracování smlouvu na dobu neurčitou, příspěvek na rekreaci, sportovní aktivity, obědy a FKSP.
První kontakt: Zápotočný Radek, tel.: 775 322 589, e-mail: zapotocny@ddaskoly.cz - nechodit osobně.