administrativní pracovník/ce - nákupčí

Pracovní místo ( administrativní pracovník/ce - nákupčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Pracovní náplň: Příprava poptávek, objednávek, smluv a jejich dodatků, Jednání s dodavateli, Vyhodnocení nabídek po obchodní stránce (cena, kvalita, dodací termíny), Analyzování trhu dodavatelů, Administrativní podpora (výroba, sklad, obchod)
- Očekáváme: Praxe v oboru výhodou, Komunikativní - běžná znalost angličtiny, Znalost aplikací MS Office (kontingenční tabulky, funkce), Organizační a komunikační schopnosti, Dobré vyjednávací schopnosti, pečlivost
- pracovní doba Po-Pá, 7:00-15:30 hod., nástup možný ihned nebo dohodou
- Benefit: měsíční prémie, firemní stravování
- kontakt osobně nebo telefonicky Po-Pá, 8:00-14:00 hod. (paní Hübnerová, tel.: 737 288 728) nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: hubnerova@frajt.cz