laborant/laborantka

Pracovní místo ( laborant/laborantka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Cement není jenom šedý prášek! Je druhou nejpoužívanější komoditou na planetě hned po vodě a na jeho vlastnostech záleží! Chceš se podílet na řízení a kontrole jeho správné kvality? Přihlaš se do výběrového řízení na pozici

Laborant/ka do nepřetržitého provozu - práce s přístroji.

pracovní poměr nejprve 1 rok na dobu určitou, následně úspěšnému kandidátovi nabídneme smlouvu na dobu neurčitou.

Hlavní náplní jsou analýzy provozních materiálů, vstupní suroviny z lomu, mezioperační a výstupní kontrola výrobků a vedení předepsaných záznamů o zkouškách.
Jedná se o práci s moderními laboratorními přístroji - XRF (rentgenová fluorescence), XRD (rentgenová difrakce), laserový granulometr, další obvyklou činností je měření jemností mletí.

Naše požadavky na kandidáty:

" vzdělání - SŠ, chemické výhodou
" praxe v laboratoři a zkušenost s moderními analytickými přístroji výhodou
" znalost práce na PC - MS Office
" pečlivost, komunikativnost a týmová spolupráce
" zájem o další sebevzdělávání
" časová flexibilita - práce na směny v nepřetržitém provozu
" angličtina výhodou

Nabízíme:
" Pracovní smlouvu nejdříve na dobu určitou jednoho roku. Úspěšnému kandidátovi následně smlouvu na dobu neurčitou.
" Nástupní základní mzdu od 31 000,- Kč (dle kvalit kandidáta) + měsíční prémie 10%, po zapracování (zkušební době) navýšení odpovídající výkonnosti.
" Systém zaměstnaneckých benefitů (dovolená 5 týdnů, roční bonus, dotovaná strava, příspěvek na zdraví, kulturu a sport ve výši 10.500,- Kč, Sick Days, po roce příspěvek na penzijní připojištění…)

Termín nástupu: dohodou (podle možností