MISTR-OVÁ VE VÝROBĚ - NÁSTUPNÍ ODMĚNA 25 000 Kč

Pracovní místo ( MISTR-OVÁ VE VÝROBĚ - NÁSTUPNÍ ODMĚNA 25 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Hirčová Alexandra, tel. 735 194 751, životopis zašlete na e-mail: hr@remante.com

Požadujeme:
- zkušenosti ve výrobním procesu minimálně 3 roky
- práce na PC (MS Office, Outlook, Teams)
- manuální zručnost, zodpovědnost
- dobré komunikační dovednosti
- samostatnost, kreativitu při řešení úkolu a důslednost

Nabízíme:
- mzda dle pracovních zkušeností a uvedených požadavků 35 000 - 40 000 Kč
- měsíční prémie a odměny vedoucího po zkušební době dle dosažených výsledků
- odměny za implementaci nových návrhů, projektů a zlepšováků
- docházkový bonus 4 000 Kč za splněný měsíční pracovní fond
- pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok, poté na dobu neurčitou
- provoz od pondělí do pátku, dvousměnný provoz ranní/odpolední, týdenní pracovní úvazek 38,75 hodin
- 2 dny Sick Days
- stravenkový paušál
- příspěvek na životní pojištění nebo důchodové připojištění ve výši 750 Kč/měsíc
- výhodný mobilní tarif (pro Vás i rodinu)
- Multisport karta
- sleva na firemní produkty

Náplň práce:
- optimalizace a návrhy výrobních postupů
- spolupráce na snižování reklamací ve výrobě
- motivace týmu a koordinace práce a lidí na směně
- repasování autodílů - turbodmychadla, čerpadla, vstřikovače aj…