vrchní referent / rada v oddělení aktualizace PI KN na Katastrálním pracovišti B

Pracovní místo ( vrchní referent / rada v oddělení aktualizace PI KN na Katastrálním pracovišti B ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: o vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu,
o znalost práce na PC (Microsoft Office Word, Excel, Outlook),
o vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost a odpovědnost,
o velmi dobré komunikační schopnosti,
o občanskou bezúhonnost

Náplň práce zahrnuje:
o Provádění odborného zpracování a přípravy podkladů pro vydání rozhodnutí o opravě chyb v obsahu katastru nemovitostí včetně zajišťování agendy při vyřizování opravných prostředků.
o Vedení protokolu revize operátu RO, záznamu pro další řízení (ZDŘ) a ostatních rozhodnutí (OR) na podkladě příslušných došlých listin.
o Samostatné provádění kontrolních činností při vedení katastru nemovitostí vyplývajících z právních předpisů, například kontrola správnosti dat písemného operátu katastru nemovitostí.
o Konání úkonů katastrálního úřadu v řízení jako oprávněná úřední osoba (§ 15 odst. 2 správního řádu).

Nabízíme: o odměňování v souladu s částí devátou zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů, o systém zaměstnaneckých a sociálních výhod (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, pružná pracovní doba, sick days), o příjemné pracovní prostředí.

Více informací k výběrovému řízení na stránkách. Katastrálního úřadu:
5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, pružná pracovní doba, sick days,příjemné pracovní prostředí.