Vedoucí montážní technik

Pracovní místo ( Vedoucí montážní technik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem.

Naše společnost se zabývá kompletní realizací bezpečnostních technologií a klimatizací. Pro vedení montáží vyhlašujeme výběrové řízení na pozici vedoucího - hlavního montážního technika.

Náplň práce:

kompletní koordinace montáží
odpovědnost za svěřené zakázky - od realizace po předání zakázek zákazníkovi
vedení montážního týmu a s tím svěřené agendy, školení
koordinace prací, kontrola kvality a zodpovědnost za provedené práce
montážní práce - tažení kabeláže, instalace prvků, vrtání, zprovoznění systému apod.
servisní podpora - jako hlavní technik budete mít na starosti servisní podporu zákazníků

Co požadujeme:
minimálně výuční list
výhodou jsou zkušenosti s montážemi v jakémkoli oboru, vše ostatní Vás naučíme
manuální zručnost a pečlivost, fyzickou zdatnost
maximální zodpovědnost
dobré organizační a komunikační schopnosti, orientaci na zákazníka a slušné vystupování
nadšení pro moderní technologie, znalost práce na PC
ochotu učit se novým věcem a vzdělávat se v oboru
samostatnost ale také týmového ducha
práci v perspektivním oboru
trestní bezúhonnost a řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme:
motivační finanční ohodnocení, výkonové odměny
zajímavou práci v rámci vlastního vývoje technologií a v perspektivním oboru
dlouhodobou spolupráci
zázemí stabilní společnosti
možnost profesního a kariérního růstu
zaměstnanecké benefity
odborná školení

Naším cílem je stát se jedničkou nejen v ČR,
chcete na tom pracovat s námi?

Oslovila Vás tato nabídka?

Pro zařazení do výběrového řízení nám prosím zašlete životopis s fotografií (kdo jste a