Pracovník v sociálních službách

Pracovní místo ( Pracovník v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt emailem.

Požadujeme:
- úplné střední vzdělání ukončené maturitou + osvědčení o absolvování kurzu pracovníka v sociálních službách, popř. úplné střední vzdělání s maturitou zaměřené na sociální oblast a práci
- praxe v sociálních službách je výhodou
- aktivní a pozitivní přístup, kreativní myšlení
- trpělivost, schopnost komunikace s handicapovanými uživateli a jejich rodinami
- empatie a zodpovědnost
- očkování proti hepatitidě B nutné

Popis pracovní pozice:
- péče o osoby s tělesným, mentálním nebo kombinovaným postižením nebo o osoby s poruchou autistického spektra v týdenním stacionáři
- sledování potřeb uživatelů týdenního stacionáře, pomáhání při nácviku jednoduchých denních činností
- dopomoc při osobní hygieně a oblékání, podpora soběstačnosti uživatelů
- napomáhání při vytváření základních sociálních a společenských kontaktů a uspokojování psychosociálních potřeb
- spolupracuje při tvorbě plánu péče, denního programu uživatelů a vedení dokumentace o průběhu služby

Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu, možnost a podporu dalšího vzdělávání a seberozvoje
- zázemí stabilní organizace
- širokou podporu kulturních a sportovních aktivit - bazén, možnost čerpat podporu z fondu kulturních a sociálních potřeb (příspěvek na dovolenou, tábor pro děti, knihy, dioptrické brýle, dentální hygienu aj.)
- 5 týdnů dovolené + 5 dnů dodatkové dovolené
- 3 sick days ročně
- odměny při významných pracovních a životních výročích
- obědy ve stravovacím zařízení organizace
- plný úvazek, nepřetržitý provoz