Obchodní referent - referentka

Pracovní místo ( Obchodní referent - referentka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

OBCHODNÍ REFERENT - REFERENTKA
Odpolední brigáda - obchodní akvizice po telefonu a e-mailu
Náplň práce:
- on-line vyhledávání a akvizice gastro provozů
- oslovování nových zákazníků pivovaru primárně po telefonu a e-mailu
- práce na PC s interními systémy - kladný vztah k IT a kancelářské technice

Požadujeme:
- uživatelská znalost MS Office (Word, Excel atd.)
- uživatelská znalost e-mailové komunikace
- zkušenost a kladný vztah k informačním a ekonomickým systémům typu Google kalendář, vedení úkolů on-line apod. výhodou
- psaní všemi deseti na PC výhodou
- jazyková vybavenost (aj, nj) výhodou
- komunikativní, reprezentativní vystupování a projev
- spolehlivost, zodpovědnost
- orientaci na zákazníka a na výkon
- administrativní pečlivost
- čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
- možnost prodeje kvalitních výrobků definované skupině velkoobchodních zákazníků
- nástup možný ihned
- pracovní doba 3 hodiny odpoledne v pracovních dnech nebo dle domluvy

Své životopisy zasílejte na veronika.budarkova@pivohendrych.cz.
Kontaktní osoba: Ing. Veronika Buďárková (727 817 097)
Místo výkonu práce: Rodinný pivovar Hendrych, Horská 192, Hořejší Vrchlabí, 543 02 Vrchlabí