tajemník Úřadu městského obvodu Plzeň 1

Pracovní místo ( tajemník Úřadu městského obvodu Plzeň 1 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemník ÚMO Plzeň 1
-platova třída 12 (v souladu s nařizením vlady č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů) + osobní ohodnocení, prémie
Zakonná kritéria pro jmenování vedoucího úřadu:
= splnění požadavků dle ust. § 4 zákona č. 312/2002 Sb. o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů. Vedoucím úřadu může být pouze:
- státní občan České republiky, popřípadě fyzická osoba, ktera je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt;
- fyzická osoba, která dosáhla věku 18 let;
- osoba způsobilá k právním úkonům;
- osoba bezúhonná
- osoba, která ovládá jednací jazyk
= splnění dalších předpokladů podle § 2 a § 4 zákona č. 451/1991 Sb., ve znění pozdějších předpisů (tj. lustrační osvědčení a čestné prohlášení), předpoklady podle tohoto ustanovení neprokazují osoby narozené po 1. prosinci 1971
= splnění požadavků dle ust. § 5 zákona č. 312/2002 Sb. o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů;
= vedoucím úřadu se může stát fyzická osoba, která splňuje předpoklady podle § 4 zák. č. 312/2002 Sb. o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů a má nejméně tříletou praxi, která musí být splněna v průběhu 8 let bezprostředně předcházejících jmenování do funkce:
a) jako vedoucí zaměstnanec, nebo
b) při výkonu správních činností k územnímu samosprávnému celku nebo při výkonu státní správy v pracovním nebo služebním poměru ke státu
c) ve funkci člena zastupitelstva územního samosprávného celku dlouhodobě uvolněného pro výkon této funkce.

Kvalifikační a odborné požadavky:
- vysokoškolské vzdělání v magiste