SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - PODPORA PEČUJÍCÍCH

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - PODPORA PEČUJÍCÍCH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:5/12/2022
Náplň práce:
- vedení konzultací s klienty
- vedení jednání se zájemci o službu
- zjišťování informací potřebných k poskytování služby
- sledování novinek v oblasti sociální práce a legislativy
- doplňování a aktualizace kontaktů na návazné služby a spolupracující organizace
- jednání s pečujícími osobami a zpracovávání sociálních šetření
- zprostředkování kontaktů na navazující služby pečujícím osobám
- zajištění a zprostředkování zapůjčení kompenzačních pomůcek
- komunikace s rodinami klientů
- příprava a realizace programů pro klienty a opečovávané osoby
- spolupráce s externími pracovníky
Požadujeme:
- odbornou způsobilost pro výkon povolání dle zák. 108/2006 Sb.
- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
- očkování proti žloutence typu B
- znalost práce s PC
- řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
- schopnost samostatné práce i spolupráce v rámci týmu
- komunikační schopnosti a dovednosti - zejména schopnost aktivně naslouchat a podávat zpětnou vazbu
- empatie, trpělivost, zodpovědnost, příjemné vystupování
- schopnost nepodléhat manipulacím, udržovat hranice
- schopnost asertivního jednání
- schopnost sebereflexe
- zkušenost s prací se seniory, s péčí v domácnostech klientů.
Nabízíme:
- pracovní úvazek na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení
- 0,8 úvazek s možností navýšení
- převážně práce v terénu s vysokou mírou samostatnosti
- finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek, 32.000 Kč (při plném úvazku)
- ucelený systém zaměstnaneckých benefitů (pravidelné odborné vzdělávání, podpora supervizora, 6