Organizační pracovník / pracovnice v Pobytovém středisku Kostelec n. Orl. a Inte

Pracovní místo ( Organizační pracovník / pracovnice v Pobytovém středisku Kostelec n. Orl. a Inte ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přihlášky do VŘ (včetně životopisu a motivačního dopisu) zasílejte na e-mailovou adresu prijemkostelec@suz.cz.
Případné bližší informace telefonicky v pracovní dny od 8:00 do 15:00 hodin.
Požadujeme:
- znalost angličtiny nebo ruštiny
- uživatelská znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B
- schopnost samostatné i týmové práce, flexibilita
- trestní bezúhonnost.
Náplň práce:
- administrativní a organizační podpora pracovníkům Oddělení práce s klienty
- správa budovy Integračního azylového střediska v Jaroměři
- služební cesty za klienty umístěnými v Integračním azylovém středisku, zajištění doprovodu
- spolupráce s orgány státní správy, nevládními organizacemi a dalšími externími subjekty.
Nabízíme:
- FKSP, 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna
- benefity pro zaměstnance, jazykový bonus
- platové zařazení v 9. platové třídě (1. - 12. st., dle praxe) + osobní příplatek (po 3 měsících)
- PP na dobu určitou s možností prodloužení
Nástup 1.1. 2023, případně dohodou.