Prodejci nových vozů

Pracovní místo ( Prodejci nových vozů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 02.12.2022
Požadujeme:
" SŠ vzdělání, znalost práce na PC;
" Zájem o automobilovou problematiku ;
" Zkušenosti v oblasti automobilového obchodu výhodou;
" Velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti;
" Časová flexibilita;
" Iniciativní a samostatná osobnost s výraznou orientací na potřeby zákazníků;
" Řidičský průkaz: B;
" Praxe v oboru výhodou;
" Zkoušky ke spotřebitelskému úvěru, zkoušky k pojištění výhodou;
Nabízíme:
" Platové ohodnocení v závislosti na realizovaných prodejích, provizní systém;
" Možnost seberealizace v prostředí značkové sítě;
" Perspektivu profesionálního růstu;
" Příjemné a moderní pracovní prostředí;
" Služební vůz; telefon, notebook;
" Stabilní zázemí s 20 letou historií;
Náplň práce:
" Prodej vozů Nissan, Renault, Dacia;
" Prodej finančních produktů (úvěr, leasing, pojistka);
" Logistika a příprava nových vozů;
" Obsluha stávajících zákazníků, aktivní vyhledávání nových kontaktů;

Hlavním pracovištěm je adresa autosalonu Renault a Dacia: Malostranská 579, 742 42, dále dle domluvených schůzek na adrese autosalonu NISSAN: Starý Jičín 99, Starý Jičín 742 31.

Nástup: Ihned nebo do 15.1.2023

Zaměstnanecké výhody: Služební vůz, služební telefon, notebook

Kontakt: Ing. Mgr. Zuzana Kuběnová LL.M., telefonicky na č.: 604 191 929, od 7:00 - 16:00 hod., e-mail: kubenova@bonoauto.cz