Dělník v pekárenské výrobě - výroba CHLEBA

Pracovní místo ( Dělník v pekárenské výrobě - výroba CHLEBA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
" volné místo dělník/ce v pekárenské výrobě - výroba chleba
" 12-ti hodinové směny
" fyzicky náročná práce
" odpolední a noční směny + práce o víkendu
" vyučení v oboru a praxe NENÍ podmínkou
" po zaučení možnost finančního postupu

Požadujeme:
" vyučení
" pracovní morálku, spolehlivost
" výbornou manuální zručnost
" zodpovědnost za vykonanou práci
" chuť pracovat, učit se novým věcem, výborné počty
" výborný zdravotní stav, fyzicky náročná práce
" zdravotní průkaz pro práci s potravinami
" nabídka dlouhodobého zaměstnání, pouze pro vážné zájemce

Nabízíme:
" práci ve stabilní společnosti
" dlouhodobé zaměstnání na HPP (fixní a prémiová složka)
" možnost kratšího úvazku
" odpolední příplatek 8,- Kč/hod na rámec Zákoníku práce
" příplatek za práci v sobotu a neděli ve výši 20%
" příspěvek na penzijní připojištění
" příspěvek na stravování