*PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - OSOBNÍ ASISTENT/KA - Velká Bíteš a okolí -

Pracovní místo ( *PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - OSOBNÍ ASISTENT/KA - Velká Bíteš a okolí - ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

OSOBNÍ ASISTENT/KA PRO DĚTI S POSTIŽENÍM
Náplň práce:
- péče o děti s postižením v jejich domácím prostředí, pomoc při pohybu, při zajištění osobní hygieny, při podávání jídla a při dalších úkonech péče, výchovné, vzdělávací a aktivizační činnosti
- vedení související dokumentace
Místo výkonu práce: Velká Bíteš a okolí
Nástup: dle domluvy
Nabízíme:
- dohodu o provedení práce (rozsah práce 4 hodiny v odpoledních hodinách,
2 až 3 dny v týdnu)
- zajímavou a obohacující práci
- zaučení a odborné vedení
- odborné vzdělávání a supervizi
- zázemí stabilní organizace
Požadujeme:
- vzdělání dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.
(možné doplnit absolvováním kvalifikačního kurzu)
- předpoklady pro práci s dětmi s postižením, dobré komunikační schopnosti
- schopnost samostatné i týmové práce
- spolehlivost, zodpovědnost
- časovou flexibilitu
- trestní bezúhonnost
Kontakt:
- v případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis na e-mail: jaroslava.vackova@zdar.charita.cz
- bližší informace vám poskytne Mgr. Jaroslava Vacková, mob.: 733 755 870