*všeobecná sestra

Pracovní místo ( *všeobecná sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- poskytování odborné zdravotní péče v domácím prostředí pacientů v terminálním stádiu nemoci
- práce v multidisciplinárním týmu
- spolupráce s rodinou pacienta
- vykazování péče v PC programu
Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou a okolí
Nástup: dle domluvy
Nabízíme:
- pracovní smlouvu na plný, popřípadě zkrácený úvazek
- zajímavou, smysluplnou a zodpovědnou práci
- příjemný a zkušený pracovní tým
- vzdělávání nejen v oblasti paliativní péče, supervize
- zaměstnanecké benefity
- zázemí stabilní organizace
Požadujeme:
- odbornou způsobilost v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb., praxi rok u lůžka
- předpoklady pro práci s lidmi v terminálním stadiu nemoci a jejich blízkými
- schopnost samostatné i týmové práce
- schopnost otevřené komunikace
- zodpovědnost, profesionalitu, flexibilitu
- zájem o obor paliativní péče a další vzdělávání
- základy práce s PC
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka
- trestní bezúhonnost
Kontakt:
- v případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis do 11. 12. 2022 na e-mail: barbora.bohacova@zdar.charita.cz
- bližší informace vám poskytne Barbora Boháčová, mob.: 731 636 957