*Rozpočtář

Pracovní místo ( *Rozpočtář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Rozpočtář/ka
Náplň práce:
- tvorba rozpočtů a sledování čerpání rozpočtu
- tvorba žádostí o dotace, vyúčtování dotací
- pořizování a účtování faktur přijatých a vydaných, interních dokladů
- podklady pro DPH
- administrace výběrových řízení na dodávku materiálu, zboží a služeb
Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou
Nástup: únor 2023, popřípadě dle dohody
Nabízíme:
- pracovní smlouvu na plný, popřípadě zkrácený úvazek
- metodické vedení, týmovou podporu, možnost odborného růstu formou pravidelného vzdělávání a získáváním zkušeností
- práci pro organizaci, která pomáhá lidem
- výborný pracovní tým
- pružnou pracovní dobu
- zázemí stabilní organizace
- zaměstnanecké benefity
Požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitou
- znalost podvojného účetnictví, DPH
- znalost MS Office, zejména MS Excel
- znalost ekonomického informačního systému VEMA výhodou
- potřebu dále se vzdělávat
- aktivní přístup, odpovědnost, pečlivost
- trestní bezúhonnost
Kontakt:
- v případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis do 11. 12. 2022 na e-mail: vera.dolezalova@zdar.charita.cz
- bližší informace vám poskytne Věra Doležalová, mob.: 734 362 153