SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE POVĚŘENÝ VEDENÍM

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE POVĚŘENÝ VEDENÍM ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
o činnosti v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb. o sociálních službách v platném znění
o samostatné zajišťování a vedení agendy týkající se realizace sociálních služeb
o aktivní podílení se na vytváření nových metodik, aktualizaci standardů kvality sociálních služeb
o poskytování sociálního poradenství, účast na poradách, vzdělávání a další
o samostatné vedení služby chráněného bydlení
o organizační a metodické vedení pracovníků v přímé péči

Požadujeme:
o VŠ/VOŠ vzdělání v souladu se zák. o sociálních službách č. 108/2006 Sb., v platném znění
o odborná praxe v sociální oblasti výhodou
o komunikační a organizační schopnosti, samostatnost
o psychická odolnost, flexibilita, ochota se dál vzdělávat
o řidičské oprávnění skupiny B
o znalost práce na PC
o trestní bezúhonnost

Nabízíme:
o plný pracovní úvazek na dobu určitou s 3-měsíční zkušební dobou za mateřskou dovolenou
o platové zařazení dle zákona č. 262/2006 Sb., v platném znění a nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění (10. platová třída)
o zajímavou a smysluplnou práci, zázemí stabilní organizace
o zaměstnanecké benefity
o nástup dle dohody

Výhody:
5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
Pozice vhodná i pro absolventy.