Hlavní účetní

Pracovní místo ( Hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: hlavní účetní
Co Vás na této pozici čeká?
o zpracování účetní závěrky firmy (výkazy, příloha, výroční zpráva)
o zpracování přiznání k DPH + (KH+SH)
o měsíční účetní závěrky, kontrola vazeb v účetnictví, saldokonta pohledávek a závazků
o evidence majetku, zpracování odpisů daňových i účetních
o organizace inventarizace majetku a závazků
o správa pojištění majetku a pohledávek firmy
o komunikace se státními úřady
o spolupráce s auditorskou firmou
Očekáváme, že budete mít:
o vzdělání SŠ - ekonomického směru
o zkušenosti se zpracováváním účetnictví min. 3 roky
o uživatelskou znalost MS Office (program BYZNYS výhodou)
o dobrá znalost podvojném účetnictví, zákona o DPH, daně z příjmů
o organizační schopnosti, loajalitu, pečlivost a spolehlivost
o znalost AJ nebo NJ výhodou
o znalosti vykazování Intrastatu - výhodou
Získáte u nás:
o zázemí v ryze české firmě s 30 lety na trhu (pracoviště v Příbrami)
o možnost kariérního růstu
o příjemné pracovní prostředí
o ochotu spolupracovníků při zaškolení
o zabezpečení Vašeho rozvoje a prohlubování znalostí
o další benefity (5 týdnů dovolené, Multisport karta, jazykové kurzy, příspěvek na kulturní
a sportovní akce, penzijní připojištění, příspěvek na brýle)
Nástup možný ihned. Mzda: 40 000,- Kč ( dle zkušeností )
Kontakt: Hovorková Monika Bc., tel.: 734 153 567, e-mail: hovorkova.monika@sencopb.eu
První kontakt osobně od 7:00 do 15:00 hod, e-mailem nebo telefonicky.
Místo výkonu práce: SENCO Příbram spol. s r.o., Plynárenská č.p. 292, Příbram I