Obchodní manager/ka exportního úseku se zaměřením na španělštinu

Pracovní místo ( Obchodní manager/ka exportního úseku se zaměřením na španělštinu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do našeho fajn kolektivu hledáme na pozici obchodního manažera exportního úseku samostatnou osobnost, která bude po obchodní stránce rozvíjet svěřené zahraniční regiony.

Co budeš dělat:
Čeká tě aktivní rozvíjení obchodních příležitostí ve španělsky mluvících zemích v oboru zdravotnických prostředků a medicíny katastrof, cestování, prezentace firmy na veletrzích, zpracovávání obchodní agendy a zodpovědnost za prodejní výsledky.

Co od tebe očekáváme
Samostatný a pozitivní přístup, odolnost vůči stresu, výborná komunikace ve španělském jazyce (minimální úroveň B2), angličtina výhodou, aktivní řidič. Velmi dobré prezentační dovednosti, práce na PC (Word, Excel, Power Point).

Co nabízíme
Přátelský kolektiv, který ti bude oporou, zázemí stabilní firmy, která je na trhu již 30 let, možnost získání praxe na projektech, práci s velmi zajímavým produktem a cílovou skupinou, možnost dalšího kariérního růstu, firemní kurzy angličtiny, k dispozici firemní byt/kancelář v Praze i pro soukromé účely.

Kdy můžeš nastoupit
Těšíme se na tebe ihned.

Zaměstnanecké výhody: Firemní kurzy angličtiny, k dispozici firemní byt/kancelář v Praze i pro soukromé účely.