Pracovník údržby

Pracovní místo ( Pracovník údržby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1 směna / turnusové služby

Požadavky:
- znalosti z oblasti správy budov a strojního vybavení potravinářského provozu
- základní znalost práce s PC
- samostatnost, zodpovědnost, profesionální přístup
- výhodou platné zkoušky z vyhlášky č. 50/78 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice § 6

Náplň práce:
- zajištění kontroly, regulace a údržby, vč. vedení provozních deníků všech výrobních a provozních zařízení
- znalost ovládání příslušných technických zařízení
- údržba a zajištění oprav technických zařízení a s tím spojené zajištění souvislého provozu
- poptávání náhradních dílů, vyhodnocování nabídek od dodavatelských firem a s tím spojená administrativa
- dodržování vnitrofiremních směrnic a postupů
- další úkoly související s prací na základě potřeb a pokynů přímého nadřízeného

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- stravenky, kafeterie
- příspěvek na penzijní připojištění
- věrnostní program
- příspěvek na dopravné
- nástupní bonus 20.000 Kč

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem