Psycholog/psycholožka - manželský a rodinný poradce v Poradně pro rodinu Přerov

Pracovní náplň

Nástup možný IHNED.

Popis pracovní pozice:
Odborné psychologické poradenství v rámci činností: sociální služba odborné sociální poradenství - manželské a rodinné poradenství, zařízení odborného poradenství pro péči o děti (rodinné terapie nařízené soudem či OSPOD, psychologické posuzování žadatelů o nezprostředkovanou pěstounskou péči, Cochemská praxe) a doprovázení pěstounských rodin (dohody o výkonu pěstounské péče).
Úvazek: 1,0

Požadavky:
-jednooborová psychologie - magisterský studijní program
-orientace v zákoně č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, a v zákoně č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, v platném znění
-znalost problematiky náhradní rodinné péče
-alespoň započatý psychoterapeutický výcvik výhodou
-bezúhonnost
-zdravotní způsobilost
-schopnost komunikovat a pracovat s dětmi, dospívajícími a dospělými
-schopnost konstruktivní komunikace
-schopnost držet hranice
-empatie, flexibilita, samostatnost, profesionální přístup
-ochota dále se vzdělávat
-znalost práce na PC (MS Office)
-řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Poznámka:
Kontaktní osoba pro dotazy k nabízené pozici je PhDr. Monika Stejskalová tel.: 731 447 457

Zájemci se mohou hlásit:
-profesní životopisy s uvedením telefonního čísla a e - mailu, a motivační dopis zasílejte na e-mail personalisty E. Dadáka dadak@ssp-ol.cz