Programátor PLC

Pracovní místo ( Programátor PLC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme dynamická česká firma, která vyrábí stroje pro polygrafický průmysl, ale i automatizační a montážní stroje. Vyvíjíme stroje od návrhu, výroby dílů a montáže až po finální odladění SW řízení.
Aktuálně hledáme kolegy k posílení našeho týmu pro tvorbu SW jak na úrovni PLC tak i na PC!
Náš tým programátorů je skupina nadšenců, která velice úzce spolupracuje s elektro-konstrukcí, takže můžeme řízení strojů optimalizovat podle požadavků z obou stran.
Používáme a vyvíjíme si také vlastní řídící systém (PLC), kde uplatníte znalost jazyka C.

Požadujeme:
- praktickou znalost programovacích jazyků C, C#, případně Webových aplikací
- schopnost aktivně používat angličtinu
- komunikativnost a přímé jednání
- praktickou znalost programování průmyslových PLC - Siemens, Beckhoff, Mitsubishi (minimálně to bude velká výhoda)
- nejlépe vysokoškolské vzdělání

Očekáváme:
- aktivní zapojení v našem týmu
- zájem o rozvoj v trendech programování
- technické myšlení a nadšení pro elektro
- trpělivost a odhodlání řešit i zdánlivě neřešitelné

Nabízíme:
- pružnou pracovní dobu
- zaměstnání v ryze české prosperující společnosti
- zázemí rodinné firmy, dotované stravování, 5 týdnů dovolené
- práci v dobrém týmu, kde se navzájem podporujeme
- flexibilitu v rozvržení práce - pružná pracovní doba je u nás samozřejmost, stejně jako návštěva lékaře a jiné důležité události
- adekvátní odměnu za dobře odvedenou práci
- příspěvek na penzijní pojištění
- příspěvek na sportovní a kulturní akce
- možnost bydlení ve firemním bytě za výhodných podmínek
- možnost strávit dovolenou se svojí rodinou ve firemním