ADMINISTRACE - SPRÁVA A PODPORA MARKETPLACE

Pracovní místo ( ADMINISTRACE - SPRÁVA A PODPORA MARKETPLACE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A16 z:30/11/2022 a:3/4/2023
Hledáme mezi sebe kolegu/kolegyni, který nám pomůže dostat úspěšný e-shop do zahraničí a zdokonalí stávající marketplaces, na kterých již jsme.
Co od Tebe očekáváme?
- Dobrou znalost Excelu a Google aplikací.
- Administrace - stávajících zákazníků a jejich objednávek
- Mít blízko k moderním technologiím a online prodejům.
- Jazykovou vybavenost - němčina nutnost (slovem i písmem), angličtina výhodou.
- Samostatnost.
- Znalost produktů - samostatnost učit se o produktech, vytvářet texty, zdokonalovat SEO.
- Smysl pro detail a pečlivost.
- Analytické myšlení.
- Správa katalogu produktů, zakládání parametrů, přidávání obrázků a plnění web stránek dalším obsahem
- Chuť se učit a improvizovat.
- Znalosti ecommerce - výhodou
Nabízíme:
- Možnost prodloužení pracovní smlouvy.
Kontakt emailem.