OBCHODNÍ ZÁSTUPCE, ZÁSTUPKYNĚ

Pracovní místo ( OBCHODNÍ ZÁSTUPCE, ZÁSTUPKYNĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Čech Marek, tel.: 773 886 284, e-mail: cech@tigtech.cz. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis, příp. další materiály v elektronické podobě na uvedený e-mail.
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání nejlépe strojírenského nebo podnikatelského zaměření
- prokazatelnou praxi na obchodní pozici
- znalost AJ výhodou
- znalost MS Excel, Word
- ŘP skupiny B
- schopnost samostatné práce
- analytické myšlení, flexibilita
- organizační schopnosti, důslednost a pečlivost
Nabízíme:
- home office
- základní plat 40 000 Kč + prémiové ohodnocení na základě prodejních výsledků (provize z prodeje)
- závodní stravování
- pružná pracovní doba
- firemní automobil k soukromým účelům
- mobilní telefon k soukromým účelům
- multisport karta
- firemní teambuildingy
Náplň práce:
- správa a rozvoj prodejních aktivit ve svěřeném regionu
- plnění plánů prodeje
- prezentování společnosti a služeb, které společnost poskytuje se zaměřením na prodej svářecí techniky
- zpracování reportů pro vedení společnosti
- spolupráce na zajištění platebního styku a směny deviz