HLAVNÍ ÚČETNÍ

Pracovní místo ( HLAVNÍ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Čech Marek, tel.: 773 886 284, e-mail: cech@tigtech.cz. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis, příp. další materiály v elektronické podobě na uvedený e-mail.

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- znalost účetnictví v souladu s platnými předpisy
- znalost AJ - mírně pokročilý
- praxe ve vedení kompletního účetnictví firmy výhodou
- orientace v zákonech (DPH, DPPO, DPFO, silniční daň, daň z nemovitostí)
- praxe ve výrobním podniku výhodou
- práce v účetním programu QI výhodou
- znalost MS Excel, Word
- schopnost samostatné práce
- analytické myšlení, flexibilita
- organizační schopnosti, důslednost a pečlivost

Nabízíme:
- prémie závislé na výkonnosti společnosti
- závodní stravování
- pružná pracovní doba
- mobilní telefon k soukromým účelům
- multisport karta

Náplň práce:
- vedení kompletní účetní agendy včetně závěrkových prací
- kompletní zpracování DPH
- komunikace s úřady (FÚ, ČSÚ, bankou)
- kontrola nad zpracováním mezd, hlášení intrastat a statistických výkazů
- zpracování měsíčních a ročních závěrek
- zpracování reportů pro vedení společnosti, mateřskou společnost a banku
- spolupráce na zajištění platebního styku a směny deviz