Hematologický laborant

Pracovní místo ( Hematologický laborant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky na pracovní pozici:
o občanskou, morální a zdravotní způsobilost bezúhonnost,
o praxi v oboru,
o vzdělání dle zákona č. 96/2004 Sb. o získání odborné způsobilosti k výkonu povolání zdravotního laboranta/tky,
o schopnost aplikovat nové trendy v oboru do praxe,
o znalost práce na PC,
o ochotu pracovat ve směnném režimu.

Nabízíme:
o práci na akreditovaném pracovišti s možností dalšího vzdělávání,
o zázemí stabilního zaměstnavatele,
o odměňování se řídí podle nařízení vlády 341/2017,
o osobní příplatky,
o příplatky za práci přesčas a směnný provoz.

Zaměstnanecké benefity:
o možnost zajištění dětské skupiny (školky),
o týden dovolené navíc,
o dotované závodní stravování,
o výhodný mobilní tarif.

Příspěvky z FKSP:
o na dovolenou pro zaměstnance,
o tábory pro děti zaměstnanců,
o finanční odměny k životnímu a pracovnímu výročí,
o věcný dary za dárcovství krve,
o bezúročnou půjčku ve výši,
o jednorázovou sociální výpomoc ve výši.

Zaměstnanecké výhody: ubytování, 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, zvýhodněný mobilní tarif.

V případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte na tel. +420 327 305 123 v pracovní dny v době 6,30 - 14 hodin.