OBSLUHA A SERVIS BETONÁRNY

Pracovní místo ( OBSLUHA A SERVIS BETONÁRNY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- minimální vzdělání : vyučen v oboru zámečník, elektro
- řidičský průkaz sk. B
- strojnický průkaz výhodou, nikoli podmínkou - možnost rekvalifikace
- práce na PC
- komunikativnost, spolehlivost, schopnost týmové spolupráce
- praxe ve výhodou
- spolehlivost, flexibilita
- pečlivost, samostatnost a zodpovědnost
- dobrý zdravotní stav
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, výše mzdy dle odbornosti a praxe.

Nápň práce:
- obsluha a servis BETONÁRNY
- komunikace se zákazníky
plánování práce řidičům a strojníkům
komunikace s technologickou laboratoří
objednávání materiálů dle budoucí výroby

NABÍZÍME:
- Dovolená 25 dní
- odpovídající mzdové ohodnocení dle praxe a zkušeností
- mobilní telefon
- zajímavou a různorodou práci
- příjemné pracovní prostředí v sídle společnosti v Obrnicích- okr. Most, Ústecký kraj
- možnost osobního i profesního růstu

HLÁSIT SE: Drožová Kateřina, tel.: 476440717, 476 440 710 volat v pracovní dny od 7.00 do 15.00 hod., e-mail: drozova@herkul.cz, info@herkul.cz - zaslat životopis