VŠEOBECNÝ/Á ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE

Pracovní místo ( VŠEOBECNÝ/Á ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Získávání a evidence cenových nabídek, příprava podkladů pro uzavírání smluv, komunikace s dodavateli a zákazníky, kontrola skladových zásob, přebírání balíků od dopravců.
Požadujeme:
-znalost MS Excel, Word, Office,
- řidičský průkaz sk.B,
-ochotu učit se novým věcem.
Pracovní doba: 06:00 - 15:00 nebo 7:00 - 16:00 hodin, dle dohody.
Nabízíme:
-práci ve stále rozvíjející se společnosti,
-po zapracování motivující mzdové ohodnocení,
-zvláštní prémie,
-možnost stravování (denně teplý oběd) v místě provozovny,
-příspěvek na stravování,
-firemní telefon.
První kontakt: Buzek Tomáš, tel.: 603 206 358 (8-17 hod.) nebo email: buzkova@truhlarstvi-buzek.cz - nechodit osobně.