ELEKTROMONTÉR/-KA

Pracovní místo ( ELEKTROMONTÉR/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Chalupová Zdeňka, tel.: 730 191 194, volejte 8 - 17 hod., email: zdenka.chalupova@ecmsystem.cz

Co k práci potřebujete:
- vyučení v technickém oboru
- mechanickou zručnost
- souhlas s občasnými výjezdy po ČR
- řidičský průkaz (je výhodou)

Co u nás máte jisté:
- zázemí stabilní české společnosti
- perspektivu rostoucí firmy v prudce se rozvíjejícím oboru
- práci v mladém dynamickém kolektivu
- získáte silné know-how v oblasti řízení fotovoltaických elektráren, inteligentních budov a kogenerace
- zaškolíme vás zkušenými kolegy
- budete pracovat v jednosměnném provozu
- v případě Vašeho zájmu získáte i dlouhodobé partnerství
- příspěvek na stravování
- zvýhodněný tarif pro volání

Co u nás budete dělat:
- přípravu kabelových tras
- pokládání slaboproudých kabelů pro systémy měření a regulace energetických zdrojů (fotovoltaických elektráren, kogenerace, inteligentních budov)

Nabízíme mzdu v rozmezí 20 - 35 tis. Kč podle znalostí, zkušeností a praxe.