Analytik/analytička obhodního úseku

Pracovní místo ( Analytik/analytička obhodního úseku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: analýza efektivnosti obchodních týmů, vyhodnocení prodejnosti položek v sortimentních skupinách a vyvození patřičných závěrů, tvorba ceny zboží dle vnitrofiremních pokynů, vedení evidence platných ceníků, komunikace s nákupním oddělením a obchodním oddělením, vzdělávání pracovníků v oblasti cen a efektivity obchodních týmů, tvorba statistik, grafů, tabulek a reportů v programech kancelářského balíčku
POŽADAVKY: střední vzdělání s maturitní zkouškou (bez vyučení) v oboru ekonomika a podnikání, praxe na obdobné pozici výhodou, práce s daty v MS Office, finanční gramotnost
NABÍZÍME: stravenky/ obědy, multisportka, mobilní telefon s firemním tarifem, volnočasové aktivity
KONTAKT: e-mailem
Pro osobní jednání je nutné zaslat životopis.Nástup dle domluvy.