Automechanici

Pracovní místo ( Automechanici ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 30.11.2022
Požadujeme:
o vyučení v oboru automechanik s praxí min. 2 roky;
o znalost automobilové technologie;
o pečlivost a zodpovědnost za odvedenou práci;
o spolehlivost a odpovídající pracovní nasazení;
o řidičské oprávnění skupiny B;
o trestní bezúhonnost;
o příjemné vystupování;
o časovou flexibilitu;
Nabízíme:
o stálé zaměstnání a pravidelný příjem;
o platové ohodnocení v závislosti na realizovaných výkonech;
o pravidelná odborná školení, přístup k nejnovějším informacím z oboru ;
o možnost seberealizace v prostředí značkové sítě;
o perspektivu profesionálního růstu;
o příjemné a moderní pracovní prostředí;
Náplň práce:
o analyzování závad vozidel pomocí diagnostických přístrojů
o provádění oprav na vozidlech značky NISSAN

Zaměstnanecké výhody: stravné, služební telefon, PCKontakt: Ing. Mgr. Zuzana Kuběnová LL.M., telefonicky na č.: 604 191 929, od 7:00 - 16:00 hod., e-mail: kubenova@bonoauto.cz