DĚLIČ/DĚLIČKA MATERIÁLU

Pracovní místo ( DĚLIČ/DĚLIČKA MATERIÁLU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontaktní osoba Redková Marcela Bc., tel.: 720 062 260, e-mail: marcela.redkova@alper.cz
Pracovní náplň: skladování a dělení hutního materiálu, manipulace s materiálem, obsluha VZV, manipulace s paletovým zbožím
Požadujeme: základní orientaci v technické dokumentaci, manuální zručnost a fyzickou zdatnost, pečlivost, spolehlivost
Nabízíme: hlavní pracovní poměr se zajímavým finančním ohodnocením včetně bonusů a příplatků, týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek v případ životního výročí, příspěvek při narození dítěte, na volnočasové aktivity dětí zaměstnanců, společenské a sportovní akce, firemní vzdělávání - možnost seberealizace a rozvoje, možnost parkování přímo u společnosti