Seřizovač

Pracovní místo ( Seřizovač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Kosmonosy, Průmyslová ul.1260
Upřesňující informace:
Náplň práce:
-zodpovídáte za technická zařízení, správné nastavení a seřízení strojů
-opravy/údržby/preventivní kontroly
-ovládáte řídící systémy strojů
-diagnostikujete závady a zajišťujete jejich řešení
-dohlížíte nad havarijním plánem
-evidujete a vyhodnocujete opravy
-dodržujete požadavky plynoucí z IAFF 16949 a interních předpisů
Požadavky:
min.SOU vzdělání
-zkušenost z oboru výhodou, zaškolení pozice je samozřejmostí
-výhodou bude platné osvědčení podle vyhlášky 50/1978 Sb., v případě potřeby jsme schopni tuto vyhlášku poskytnout
-organizační schopnosti, samostatnost
-preicznost při práci, smysl pro detail a kvalitu a odvedené práce
Nabízíme:
-dynamické prostředí úspěšné a roustoucí české firmy
-přetelský kolektiv, kde se nebudete bát na cokoliv zeptat
-prostor pro seberealizaci a možnost osobního růstu
-motivující mzdové ohodnocení, příplatky za směnnost, kvartální odměny, systém kafeterie, příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění a mnohem více, pokud u nás zůstanete déle
-práce ve vícesměnném provozu
-smlouva na dobu určitou s možností prodlouzežní
Zam.výhody: 5 týdnů dovolené, stravné, příspěvky na pojištění