Sociální pracovník

Pracovní místo ( Sociální pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce - hlavní cíl
" Zajištění odborné sociální práce naplňující standardy kvality sociálních služeb stanovené legislativou ČR a vnitřními předpisy v rámci sociální služby Azylový dům pro muže.
Požadujeme
" kvalifikaci podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (minimálně VOŠ sociální)
" znalost legislativy (zákon 108/2006 Sb., o sociálních službách) a dalších předpisů zaměřených na sociální práci,
" čistý trestní rejstřík,
" samostatnost, schopnost pracovat týmu (podmínkou),
" komunikativnost, znalost práce na PC - excel, word (podmínkou),
" pracovní zkušenosti v sociální oblasti/s cílovou skupinou služby (výhodou),
" schopnost zpracovávat stresové situace,
" vstřícný přístup k uživatelům na základě křesťanských hodnot.
Nabízíme
" pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení,
" plný úvazek 37,5 hodiny týdně, nástupní plat 29.200 Kč s možností růstu,
" firemní benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění),
" stabilní zázemí mezinárodní křesťanské organizace,
" podporu dalšího vzdělávání a osobnostního růstu.

Místo výkonu práce: Krnov

Předpokládaný termín nástupu: 1. 2. 2023

Pokud vás tato nabídka zaujala, odešlete svůj životopis a motivační dopis na adresu:

ARMÁDA SPÁSY, Sociální služby Krnov
Čsl. armády 837/36 bcd, 794 01 Krnov
nebo na e-mailovou adresu: milan.bohac@armadaspasy.cz

Možnost informovat se o nabízeném pracovním místě: do 23. 12. 2022

" kontaktní osoba: Mgr. Milan Boháč, tel: 773 770 350

Uzávěrka přihlášek k výběrovému řízení je 31. 12. 2022

Výběrové řízení proběhne 5. 1. 2023

(Zasláním mat