DISPEČER / LOGISTIK (specialista) dopravy

Pracovní místo ( DISPEČER / LOGISTIK (specialista) dopravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: koordinace a řízení činnosti zaměstnanců v rámci pobočky (střediska), plánování tras a přidělování jednotlivých pracovních úkolů, zajištění provozu pobočky, zařizování a zásobování provozu na pobočce, komunikace s kolegy a zákazníky společnosti, administrativa a kontrola práce pracovníků, zajištění a řízení kvality produktů, inventarizace skladu pobočky, péče a údržba o techniku (vozový park) na pobočce;

Požadujeme: středoškolské vzdělání, min. 3-letou praxi v oboru dispečer/logistik dopravy, spolehlivost, komunikační a organizační schopnosti, pečlivost a časovou flexibilitu, samostatnost a schopnost vedení týmu zaměstnanců, odolnost vůči stresovým situacím, řidičské oprávnění skupiny B, (C+E výhodou);

Nabízíme: zajímavé a motivující finanční ohodnocení, zázemí v dynamicky se rozrůstající české společnosti, služební mobilní telefon a počítač, příspěvek na stravné, po zapracování smlouvu na dobu neurčitou, benefity v závislosti na výsledcích a kvalitě odvedené práce;

Zázemí ve stabilní a stále se rozrůstající české společnosti. Zajímavé finanční ohodnocení, stravenky, služební telefon a notebook, benefity v závislosti na výsledcích a kvalitě odvedené práce.

Zájemci se mohou hlásit telefonicky nebo e-mailem.