Výzkumný a vývojový pracovník/ce - pedolog/botanik/agroekolog

Pracovní místo ( Výzkumný a vývojový pracovník/ce - pedolog/botanik/agroekolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadované vzdělání: VŠ vzdělání přírodovědného či zemědělského směru, doktorský stupeň vzdělání výhodou

Požadovaná praxe: praxe podmínkou (doložení publikačních či jiných výsledků výzkumu)

Další požadavky:
- základní znalosti v oblasti statistiky a vyhodnocování dat,
- analytické myšlení,
- pečlivost a samostatnost,
- komunikativnost,

Náplň práce:
- účast na přípravě a řešení výzkumných projektů, vč. koordinace experimentálních prací, vypracování průběžných a závěrečných zpráv,
- zpracování a podávání návrhů nových výzkumných projektů na národní a mezinárodní úrovni,
- aktivní vyhledávání možností spolupráce a její sjednávání s externími zákazníky,
- publikace odborných a vědeckých článků v oblasti pedologie / botaniky / agroekologie.

Nabízíme:
- práci ve společnosti s mnohaletou tradicí v zemědělském výzkumu a vývoji (více na http://www.vuchs.cz/agrovyzkum-rapotin/index.php?stranka=o-nas)
- odpovídající platové ohodnocení v závislosti na výsledcích práce
- prémie za výsledky dle interních směrnic
- pružná pracovní doba, pevná část od 8:00 do 14:00 hod, 8 hodinový úvazek
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,
- příspěvek na závodní stravování, rekreace dětí zaměstnanců, odměny při životním jubileu,
- 25 dní dovolené .
Kontakt: e-mailem.