EXPERT/EXPERTKA pro přeshraniční spolupráci

Pracovní místo ( EXPERT/EXPERTKA pro přeshraniční spolupráci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zajímají Vás inovace?
Jste zodpovědný a pečlivý?
Máte smysl pro týmovou práci?
Máte zkušenosti v jednání s firmami z ČR i zahraničí?
Do progresivního týmu Agentury regionálního rozvoje hledáme kolegu/kolegyni ke spolupráci na projektu, jehož náplní je podpora kooperace mezi firmami, univerzitou, školami a výzkumnými organizacemi v ČR i zahraniční za účelem vytváření inovačního prostředí v kraji.
Expert pro přeshraniční spolupráci se zabývá zejména:
- vyhledáváním nových příležitostí pro rozvoj inovačního prostředí v kraji;
- získáváním informací o zahraničních trzích pro posílení rozvoje přeshraniční spolupráce;
- vyhledáváním vhodných možností přeshraniční spolupráce v oblasti vědy, výzkumu a inovací;
- komunikací s firmami v Libereckém kraji a jejich zapojením do aktivit přeshraniční spolupráce;
- lákáním zahraničních expertů do Libereckého kraje a přípravou podmínek pro vznik Welcome centra;
- spoluprací při organizování přeshraničních soutěží, workshopů, seminářů, konferencí apod.
Náš kandidát splňuje:
- je pečlivý, samostatný a flexibilní;
- je vytrvalý, odolný a schopný analyticky a koncepčně myslet;
- má výborné komunikační dovednosti;
- ovládá AJ minimálně na úrovni B2, další jazyky výhodou;
- má zkušenosti v oblasti přeshraniční spolupráce a znalost zahraničních trhů;
- má smysl pro týmovou práci,
- ovládá práci na PC (Word, Excel, Powerpoint).
Nástup: předpokládaný nástup 1. 1. 2023
Nabízené výhody:
- možnost osobního rozvoje v rámci dynamického týmu
- 5 týdnů dovolené
- pružná pracovní doba
- odpovídající platové ohodnocení a příspěvek na stravování.
V