Úřednice/úředník na úseku správy realit/investic odboru majetkového

Pracovní místo ( Úřednice/úředník na úseku správy realit/investic odboru majetkového ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo bakalářském studijním programu ve stavebním oboru nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou stavebního směru a nejméně 3 roky praxe z oblasti stavebnictví
- orientaci v procesech přípravy a realizace investiční výstavby
- znalost obecně závazných předpisů z oblasti stavebního práva
- schopnost logického, analytického a tvůrčího myšlení
- samostatné uvažování a organizační schopnosti
- komunikativnost a dobrou schopnost vyjednávání
- vysoké pracovní nasazení, odpovědný přístup k plnění úkolů
- dobrou uživatelskou znalost běžného kancelářského software
Výhodou:
- autorizace ČKAIT
- orientace v problematice BIM (Building Information Modeling)
- znalost rozpočtování staveb, ovládání programů KROS, CALIDA, ASPE, MS projekt
Nabízíme:
- perspektivní pozici
- zázemí stabilní organizace
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- zahájení pracovního poměru možné po ukončení výběrového řízení
- 11. platovou třídu, platové podmínky dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů
- odpovídající finanční ohodnocení, možnost nadtarifních a mimořádných složek platu
- trvalou podporu profesního a osobního růstu, podporu k zapracování
- vstřícné pracovní podmínky a pestrý benefitní program
- příspěvek na sportovní, kulturní, vzdělávací aktivu dle vlastního výběru

Reagovat na toto výběrové řízení můžete nejdéle do 9. 1. 2023 do 12.00 hod. e-mailem nebo telefonicky (pondělí - pátek 7.00 - 15.00 hod). Bližší informace najdete na https://www