Samostantný/á mzdový/á účetní - personalista/personalistka

Pracovní místo ( Samostantný/á mzdový/á účetní - personalista/personalistka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce (orientačně):
kompletní zpracování mezd, výpočet a evidence nemocenských dávek, exekuce, další činnosti spojené se mzdovou oblastí - hlášení, přehledy, ELDP, pracovní smlouvy, vedení personální agendy, legislativa zaměstávání cizinců, komunikace se státními institucemi, správa avedení agendy mimořádných událostí (pracovní úrazy, audity ...), roční zúčtování daně z příjmu fyzických osob, spolupráce s kolegy napříč firmou
Požadujeme:
- SŠ vzdělání ekonomického směru
- praxe minimálně 3 roky v oblasti mzdového účetnictví a personalistiky
- velmi dobrá orientace ve mzdové a pracovněprávní legislativě, znalost zákoníku práce
- znalost účetního programu VEMA výhodou
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost
Zaměstnanecké výhody:
- 25 dnů dovolené
- sick day
- možnosti dalšího odborného vzdělávání
- příspěvek na stravování
- služební telefon
- možnost využití pružné pracovní doby
Formální náležitosti:
- průvodní-motivační dopis
- aktuální strukturovaný životopis
- vlastnoručně podepsaný souhlas se zpracováním osobních údajů podle z.č. 101/200 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění
- zasílání žádostí do 19.12.2022 poštou na adresu Krajská knihovna v Pardubicích, Pernštýnské náměstí 777, 530 02 Pardubice s označením VŘ - mzdový účetní a NEOTVÍRAT nebo na e-mail: z.ceralova@knihovna-pardubice.cz