teamleader v automobilovém průmyslu

Pracovní místo ( teamleader v automobilovém průmyslu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Žatecká pobočka firmy FLEXIMA hledá do sehraného a dlouhodobě fungujícího týmu nové kolegy na pozici Team leadera - dlouhodobá spolupráce
Team leader je pracovník zodpovídající za plynulý průběh směny u zákazníka. Jeho úkolem je vytvoření pracovního postupu při vzniku nové zakázky, zaškolení nováčků na daný projekt, report ze směny a jiná další administrativa, kontrola pracovníků, komunikace s kontaktní osobou zákazníka a v neposlední řadě se aktivně zapojuje do kontroly samotné.
Požadavky:
řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič),
zkušenosti s vedením lidí,
minimálně vyučení,
praxe v technickém oboru výhodou,
profesionální přístup k práci.
mzda od 31 000 Kč (včetně stravného od 2400 Kč/měsíčně),
pracovní smlouva na dobu určitou, po 1. roce možnost prodloužení na neurčito,
zákonné příplatky (noční, svátky, víkendy, přesčasy), možnost dalšího karierního růstu,
dlouhodobá spolupráce,
odměna 5 000 Kč za doporučení nového zaměstnance,
firemní pracovní oděv.
kontakt: tel. od 8,00 - 16,00 hod na č. 731155976, prace@flexima.cz