Elektrikář / elektrikářka

Pracovní místo ( Elektrikář / elektrikářka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt zasláním životopisu na e-mail lenka.kutnarova@kk-alpha.com nebo telefonicky.

POŽADUJEME:
- kvalifikace: vyhláška č. 50/1978 Sb. §6
- řidičský průkaz sk. B
- spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost
- vysoké pracovní nasazen.
- výhodou bude praxe v oblasti automotive.
NÁPLŇ PRÁCE:
- příprava el. rozvodů pro el. zařízení.
- pravidelná kontrola strojů, elektronářadí, zásuvek, rozvaděčů.
- řešení oprav jednoúčelových zařízení na výrobních linkách
NABÍZÍME:
- zázemí mezinárodní společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení
- dotované závodní stravování, jídelna v areálu firmy
- benefity v rámci programu Cafeterie
- 5 týdnů dovolené, 13. mzda (dle kolektivní smlouvy), možnost příspěvku na penzijní připojištění - odměna za odpracování plného časového fondu a další benefity.
- pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení.