Účetní

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kvalifikační požadavky na pracovní místo:
- středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
- odborná praxe min. 4 roky ve vedení podvojného účetnictví a mzdové agendy
- znalost zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví, v platném znění, včetně platných prováděcích předpisů
- znalost zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, v platném znění
- znalost zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, v platném znění
- znalost zákona č. 16/1993 Sb., o dani silniční, v platném znění
- znalost zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, v platném znění, včetně platných prováděcích předpisů
- osobnostní předpoklady: občanská a morální bezúhonnost, samostatnost, důslednost, aktivita, spolehlivost, odolnost vůči pracovní zátěži, komunikativnost, ochota učit se, loajalita k zaměstnavateli

Náležitosti přihlášky: jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu, telefonní spojení a emailový kontakt, datum a podpis, číslo dokladu a povolení k pobytu (jde-li o cizího státního příslušníka), souhlas s tím, že společnost PMŠ bude pro potřeby výběrového řízení nakládat osobními údaji uchazeče

K přihlášce doložte:
- motivační dopis
- strukturovaný životopis, včetně údajů o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech
- výpis z rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíce)
- kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Hlavní zaměření činnosti:
- komplexní zpracování účetnictví zaměstnavatele na základě předložených prvotních dokladů a prvotního počítačového zpracování dat
- vystavování faktur (daňových dokladů) zaměstn